[]

bir kemal sunal filmi, bilen var mı?

çocukluğumdan hayal meyal hatırlıyorum. bir fabrikanın atık suları denize mi ne karışıyor, kemal sunal çocukları görüyor sahilde mi neydi. o an sinirleniyor falan.

böyle bir film var mı?


 
Bekçiler kralında benzer bir konu işlenmiş o film olabilir.


"...Fakat Şaban’ın çevreyi kirleten ve çocukları zehirleyen bir fabrikayı kapatmakla tehdit etmesi, işleri karıştırır."

www.tsa.org.tr
  • ceketimi alip cikcam  (09.03.22 22:00:38 ~ 22:00:48) 
google'da ben de gördüm ama yine de sorayım dedim. haklı olabilirsin. bu filmi hiç açıp tamamen izlemedim.


  • bohr atom modeli  (09.03.22 22:03:38 ~ 22:03:57) 
valla benim de zihnimde bir kaç sahne canlandı yazdıkların ile ilgili o yüzden araştırmak istedim.

edit: www.youtube.com 38:02de başlayan sahne
  • ceketimi alip cikcam  (09.03.22 22:04:33 ~ 22:06:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.