Bisiklet çantası kumaşı ne alabilirim?

Antalya için uzun yol bisiklet havaları geldi yavaştan..çanta sayımı arttımak istiyorum.

Şu çantaya Şöyle bir para vermeden benzerini diktireyim diyorum ;
www.amazon.com.tr

ya da en kötü şu çantadan da diktirebilirim ya da ikisini de diyorum..;
www.amazon.com.tr

özetle. Bu tip çantaları birine diktireceksem nasıl bir kumaşa ve ortalama kaç paraya diktirmeliyim ? ya da hiç uğraşılmaz daha bile pahalıya gelir mi dersiniz ?

(not: yazdıklarınıza bilgisayarımdaki bir problem sebebiyle cevap yazamıyorum.) Tişkirler.

Bunu diktirmen çok zor. Ayrıca diktirsen daha pahalıya geleceğini tahmin ediyorum. Bu tür ürünlerin arkasında bi mühendislik var, dümdüz terzilik değil bu. Diktirsen aynı fiyata maletsen bile aynı verimi alman imkansız. Amazondaki ürünlerin fiyatı çanta için normal, pahalı değil.

  • mg3929  (07.03.22 14:38:17)
Hocam anadoluda motorlara özel dikim çanta yapan bi işletme var.

Telefon numarasını kaydedip whatsapp profiline girdiğinde ürünler sekmesinden fotoğrafları görebilirsin (işletme hesabı). İrtibata geçerek istediğin özel ölçü ve şekli rakamlarla iletirsen fiyat teklifi de verecektir. profilde sosyal medya hesapları da yazıyor.

  • onemoremile  (07.03.22 14:48:16 ~ 14:51:48)