şu siteden alışveriş yapılır mı?

merhaba,

beğendiğim saati fiyatı epey düşük fiyatla bi sitede buldum ancak orijinal midir, onu geçtim gerçek midir emin olamadım.

rusya menşeili bir site sanırım sorun olur mu?

teşekkürler

onlinesale.factory2022.ru

Rus sitesi. Gönderirler mi, gönderirlerse sana gelir mi, orijinal olur mu hiçbir garantisi yok. Rusyanın şu durumunda parayı alıp göndermeme ihtimalleri de çok yüksek.

  • mg3929  (07.03.22 12:14:06)
Hayatımda bu kadar fake olan birkaç site görmüşümdür.

Ödeme bilgileri sayfası Kiğılı diyor, hakkımızda sayfası başka firma diyor, bize ulaşın sayfası alakaya maydanoz. Yapılan yorumların da sahte olduğu o kadar belli ki...
  • himmet dayi  (07.03.22 12:29:29 ~ 12:30:51)
dili değiştirince hakkımızda kısmındaki yazılar değişiyor :(

  • ananiyimioguz  (07.03.22 12:39:39)
Abi o kadar kötü duruyor ki normal sitenin fakei değil fake sitenin fakeini yapmışlar gibi. Hiçbir şekilde bir kuruş harcamam.

Sokağa atilacak para varsa dene ama Bence yüzde 99 bir bardak soğuk su olacak.
  • logisticsmanager  (07.03.22 12:57:22)
sayfayı açar açmaz 50 dolar dolandırıldım

  • elorelia  (07.03.22 13:16:53)
about us yazısı başka bir siteden kopyalanmış ve kopyalanan site de dolandırıcılıkla itham edilmiş.

gerçekten fake'in fake'iymiş adamlar :)
  • brkylmz  (07.03.22 13:23:40)