Tiktak mi moov mu?

Ikisini de kullananlarin yorumlarini bekliyorum

Uzun zamandır kullanmadım. Moov’un hizmet alanı daha genişti. Evime kadar gelebiliyordum. Ama Tiktak Moov’a göre daha uygundu. Moov’da km başına da ücret vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Ben Tiktak’ı tercih ediyordum.
Ancak 6 aydır falan kullanmadım, her ikisi için değişiklikler olduysa haberim yok.
  • hrvl  (07.03.22 11:02:29)
hangisi ucuzsa ve hizmet alanı genişse o.
moov bana sürekli kupon veriyor 50 liralık sürüş bedavaya geliyor. hizmet alanı daha geniş.

  • jelly bear  (07.03.22 11:04:13)
Moov'da herhangibir sorunla karşılaştığında 7/24 canlı müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorsun. Tiktak'ta email atıp günlerce cevap bekliyorsun.

  • Northern Mariner  (07.03.22 12:00:43)
ikisini de kullanıyordum, güncel durumu bilmiyorum ama tiktak daha mnatıklı idi fiyat olarak. çünkü moov'da süre içerisinde kalsan da km geçinice ek ücret çıkartıyor. o da ilk gözüken tutarın uygun görünmesini ama sonradan kitlemelerine sebep oluyor. o yüzden yakın mesafe gideceksem veya güzel bir kampanya falan varsa moov kullanıyorum, onun dışında tiktak.

  • ananiyimioguz  (07.03.22 12:42:41)
Moov'da hiç değilse canlı bir müşteri temsilcisine ulaşmak mümkün oluyor. Getir tarafından da satın alındıkları için daha da iyi olacağını umuyorum.

Tiktak biraz ilginç bu bakımdan. Email ile destek veriyor sadece ve bazen bir parça kaba cevaplar alabiliyorsunuz.
  • kaptankedi  (07.03.22 12:58:53)