[]

Oculus quest 2

Almayı düşünüyorum nerede deneyebilirim?
 
vr cafe vs. yazınca büyük şehirlerde oluyor genelde. çıktığından beri kullanıyorum. amazon.com'dan alınca bayağı ucuza 10 günde geliyor, ama bugünlerde trendyol'da indirim var o da fena değil.

bir sorunuz varsa cevaplayabilirim. arkadaş grubu olarak düzenli girip oynuyoruz bir seneyi aşkın süredir.
  • aguen  (06.03.22 23:03:00) 
almadan önce muhakkak deneyin. Çalıştığım kurum bir proje için almıştı. Ben de almak istedim heyecanla eve götürüp denedim. Başta iyi gibiydi ama uzun süreli kullanımda korkunç rahatsız oldum. beş dakikadan fazla kullanamadım başım dödü kendime gelemedim.


  • yitik yazar  (07.03.22 10:09:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.