[]

Ben ne giyeceğim?

Merhaba,
Bi heyecan buyukadakosusu.com Büyükada koşusuna kaydoldum. Yarış gelecek pazar günü, Büyükada etrafında 5 km olarak koşulacak.

İlk defa böyle bir organizasyona katılacağım. Böyle bir şey için ne giyilir? Ekstradan ne alınır üzerimize? Şort olur mu? Normal bir çorap olur mu? Termal üzeri t-shirt nasıl geliyor kulağa? Tüm giysi tavsiyeleri kabuldür.

Eğlencesine katılım olacak.

35/m

Teşekkürler.

 
Uzun kollu ince badi üzerine tişört ve Tayt olabilir.
Hava çok soğuk, kulaklarınızı korumak için de sporcuların taktığı iki ucu açık bere gibi Bi şey takın mutlaka.
İyi koşular:)
  • art pepper  (06.03.22 15:50:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.