Farklı ülke bankalarına nasıl coin paraları aktarılır?

Malum rus ambargoları baş gösterdi.
Ciddi komisyonlar ve visa mastercard anlaşmaları rus bankalarıyla iptal edilecek bu günlerde. Haliyle kartlar çalışmayacak.

Bu nedenle rus bankasında ve italyan bankasında hesabı bulunan kişi, rusyadaki hesabından coin alıp italyadaki banka hesabına aktarmak istiyor. Bunu binance hesapla yapmayı düşünüyoruz ama rus ve italyan bankasıyla bir problem yaşanır mı alış ve aktarma konusunda? Ya da daha akıllıca bir coin borsa uygulaması varsa önerilere de açığım. Rus kişisi ciddi anlamda mağduriyet yaşıyor ve ben de bu işlerden çok anlamıyorum. Yüzeysel bir şekilde…

Para birimi ne olacak Binance'de gördüğüm kadarıyla ruble yok. Bu sebeple Türkler de Binance Türkiye uygulamasını kullanıyor. Tavsiyem bunu redditte sorun hem Rusya'da bulunan hem İtalya'da bulunan insanlar bilgi versin.

  • uvcray  (06.03.22 03:57:52)
binance rusya var mi tr de oldugu gibi? havale ile binance a para aktarmasi mumkun mu? bu mumkunse gerisi kolay sorun yasanmaz.

  • müptezeller diyari  (06.03.22 05:38:50)