[]

burasi neresi (izmir?)

www.reddit.com

bunun izmir'de nerede boldugunu bilen var mi? avrupada vs terk edilmis yerler gormek mumkun ama turkiye'deki sehirlerde fakir yer gordum ama terkedilmis yer hic gormedim, o yuzden garibime gitti.


 
Ya adliye çevresi.

Ya da kahramanlar tarafı.

Edit: yineiyisinoxford haklı Kemeraltindaki yer. Ama kahramanlardan halkapinara giderken bu tarz terketti binalardan çok var. Tehlikeli bölge. Sakın gitme.
  • westblack  (05.03.22 22:21:36 ~ 22:53:07) 
Sorudan bağımsız, tam olarak terk edilmiş sayılmaz sanırım, hatrı sayılır miktarda pencerede perde ya da panjur görünüyor ve çoğu hanede klima takılı. Terk edilmiş olsa sırf hurdacıya satmak için yine sökerlerdi klimaları. Filtre ve fotoğraf açısından kaynaklı bir etki gibi geldi bana. Terk edilmişlik için kriterlerimiz ne ki mesela? Fakir bir semtte %40-60'ı boş bir bina terk edilmiştir diyebilir miyiz?


  • akhenaten  (05.03.22 22:36:20) 
Kemeraltı'nın girişinde.
goo.gl
www.gercekizmir.com
  • yineiyisinoxford  (05.03.22 22:38:15 ~ 22:44:45) 
arkadaşlar orası öyle terkedilmiş falan bir yer değil. sizi böyle düşünmeye iten şey bakımsızlığı mı onu anlamadım? basmışlar siyah beyaz filtreyi saçma sapan bir algı olmuş.

yer muhit olarak izmirin en işlek yerlerinden biri. Saat kulesi tarafındaki kemeraltı girişi.

orada bitişik nizam bir apartman yıkılmış yıllar önce hafriyatı da duruyor zaten dikkat ederseniz. o nedenle zaten kalan binaların dış cepheleri leş gibi. belki onlar da dönüşüm gibi bir şeye girecek veya davalık falan ama terkedilmiş veya girmemen gereken bir yer değil zira milyon tane insan geçiyor o sokaktan ama gece vakti tabi dükkanlar kapandığı için hiçbir yerde olduğu gibi tavsiye edilmez.
  • biseysorucam  (06.03.22 11:48:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.