kasko nasıl yaptırılır

Geçenlerde babamla artık görüşüp görüşmemekle ilgili bir soru sormuştum ve artık görüşmüyoruz. bunun üzerine babam arabamızın kaskosunu iptal ettirdi.
öncelikle aracını kaskosuz kullanan var mı? ben yaptırayım diyorum ama daha önce de hiç yaptırmadığım için bilmiyorum. araç kardeşimle benim üzerime. nasıl bir yol izlememiz gerekir. internetten mi yaptırılıyor, bayiliğe mi gidiyoruz, birkaç yere fiyat mı soralım, kapsamı vs değişir mi? bu tarz sorularla yol gösterebilirseniz çok sevinirim.

kasko yaptırın. yaptırmazsanız herhangi bir kazada suçlu olursanız, masrafınızı cebinizden karşılamanız lazım. internetten veya herhangi bir kasko şirketinden yaptırabilirsiniz. aracınızın modeli yeniyse daha özenli davranmanızı öneririm.

  • mikahakkinen  (04.03.22 17:17:18)
Eğer model yüksekse yaptırmakta fayda var. Benim aracım eski olduğu için ben hiç yaptırmadım ama simdi yeni arac alsam yaptırırım. Çünkü parça fiyatları falan her sey ates pahası olmuş. Sigorta icin hiç bayiye gitmedim, gitmem. sigortam.net gibi internet sitelerinden rahatlıkla yaptırabilirsiniz, zaten size farklı sigorta sirketlerinden birden fazla teklif sunuyorlar. En son üretilen poliçeyi de kaydedip saklayın, bu kadar.

  • huzurlarinizda huzursuzluk  (04.03.22 17:23:21)
İnternetten satış yapan firmalar var, en bilineni sigortam net.

Ya da bir acenteye ulaşıp farklı firmalardan fiyat alacaksınız, içinden size uygunu seçeceksiniz.

Kasko yasal bir zorunluluk değil, sizin ihtiyaç ve risklerinize göre değerlendirmelisiniz.
  • John Bloor  (04.03.22 17:25:21)
kasko yaptırmadan arabaya binmeyin, geçenlerde arkadaşımın 800binlik aracı pert oldu ve kaskosu yoktu. araç dededen miras kaldı, dede de kasko yaptırmamış, arkadaşım da arabayı aldıktan üç gün sonra arabayı pert etti

  • mezarkabul  (05.03.22 12:16:13)
Sigortaladım.com’dan yaptırmıştım en uygun fiyatı orası vermişti.
Google’a kasko fiyat falan yazıp birkaç siteden fiyat alın. Zaten dönüp arıyorlar sizi bu sitelerden genelde.

  • hrvl  (06.03.22 01:17:16)