[]

Üniversite sınavı

Merhaba,

Üniversite sınavına girip devlette 4 yıllık bir bölüm kazansam harç ödemesi yapıyor muyum?

yoksa ben kazandım diyip okula gidip kayıt mı oluyorum?

Daha önce lisans ve yüksek lisans bitirdim, belki etken olur diye yazıyorum.

edit: Şu an auzef'te 4 yıllık bir bölüm okuyorum, eğer yeni sınavla başka bölüm kazanırsam buradan kaydımı sildirmem mi gerekiyor.

 
İkinci öğretim değilse harç ücreti ödenmiyor. (Buna yine de bir bakmak lazım, belki ikinci defa okuyor olmak bir etkendir)

Okula yerleştikten sonra muhtemelen online bir şekilde kayıt yaptırman gerekecek.

Auzef de Aöf gibi açıktan okunuyorsa örgün eğitiminizi etkilemez. Hem örgün hem de açıktan okuyabilirsiniz
  • anladespina  (04.03.22 11:24:16 ~ 11:28:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.