[]

ss iptv bazı içeriklerin görünmemesi sorunu

merhaba,

vestel u9600 serisi android olmayan bir televizyonum var ve iptv uygulaması olarak sadece ss iptv isimli tek bir uygulama var. iptv servislerinden test üyeliği aldığımda var olduğunu bildiğim bazı içerikler bu uygulamada görünmüyor. bu sorunu daha önce yaşamış ve çözmüş olan birisi var mı? yardımcı olursa çok sevinirim.


 
hizmet sağlayıcıya ulaşıp güncelleme isteyeceksiniz. kullanıcı adı ve mac adresinizi paylaşmanız lazım.


  • Improbable  (03.03.22 16:37:34) 
Bilgisayarda VLC ya da POT Player ile açınca o içerikler görünüyor mu?


  • himmet dayi  (03.03.22 16:48:11) 
aynı yerden hizmet alan arkadaşımda daha fazla içerik olduğunu biliyorum. servis sağlayıcıya söylediğimde testte bir kısıt olmadığını, uygulamadan kaynaklandığını söyledi. uygulamada çözebileceğim bir ayar vs var mı diye öğrenmek istiyorum. çünkü ne yazık ki alternatifi yok televizyonda.


  • vaveylababa  (03.03.22 16:50:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.