[]

Hangi uzman bakar?

Covid aşısı olduğum sol kolum, uzun bir süredir ağrıyor. Aşıyı olalı çok oldu, bununla ilgisi olmayabilir ama işkillendirmedi değil. Ağrı tam aşı merkezli ve zaman zaman artıyor. Gece üzerine yatamıyorum, acı veriyor. Hareketlerimi kısıtlamaya başladı. Bir hekim arkadaş yorumlayabilir mi? Hangi uzmandan randevu almalıyım? Teşekkürler.
 
hocam kalp kasi iltihaplanmasi yasiyor olabilirsin bir baktir.


  • tezek  (03.03.22 14:30:04) 
Belki intaniye (enfeksiyon hastalıkları).


  • sagini solunu bilmez cahil  (03.03.22 15:07:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.