anadolu yakasının en çok ziyaret edilen avm'leri

reklam kampanyası yapacağız, ortalama halka ulaşmayı hedefliyoruz. anadolu yakasında en fazla insanın ziyaret ettiği avm'ler hangileridir?
akasya veya emaar gibi lükse kaçan yerlerden ziyade cevahir avm gibi her kesime hitap eden yerlere ihtiyacım var.

hilltown duydum ama hiç gitmedim. Ümraniye kalabalık, orada canpark var ama oraya da gitmedim. pendik kartal taraflarındakiler de olabilir, orada yaşayanlar öbür taraflara gitmiyorsa orası da potansiyelli olabilir diye düşünüyorum.

internette şöyle bir baktım ama ziyaret sayıları ile ilgili bişey bulamadım.

şimdiden teşekkürler...

Maltepe Piazza olabilir.

Metro bağlantısı bulunan avm'ler daha fazla ziyaret ediliyordur diye düşünüyorum.

Tepe Nautilus, Ayrılık Çeşmesi gibi.
  • dissendium  (03.03.22 12:49:27)
küçükyalı hilltown bence.

evet, cevahir'den daha kaliteli ama anadolu yakasında zaten cevahir tarzı yer yok pek.
ümraniye'yi ben de tam bilmiyorum, belki meydan olabilir.
ikea'dan dolayı kalabalık olur genelde.
  • blatta hiberna  (03.03.22 13:01:40)
capitol?

  • barankovan  (03.03.22 13:08:40)
optimum.
ne zaman işim düşse ana baba günü.

metropol ve palladium da haftasonların çok kalabalık oluyor.
  • teritori  (03.03.22 13:11:13)
hilltown, piazza

  • ala09  (03.03.22 13:21:55)
hilltown + optimum + piazza

  • co2s2  (03.03.22 13:28:45)
viaport'ta da haftasonları çok kalabalık oluyor. nerdeyse 60bin m2 otopark alanında yer bulamıyorsun.

  • teritori  (03.03.22 13:34:44)
capitol artık eskisi kadar işlek değil
aynı şekilde nautilus ama bunun dibinde metro var, evine giden bile avmden geçebiliyor
hilltown çok yoğun hep
  • KidLazer  (03.03.22 13:36:49)
meydan ve buyaka avm yanyanalar, tam ortalarında da ikea bulunuyor. belirli bir alan içerisinde en çok müşteri sanırım burada bulunuyordur.

  • posthuman  (03.03.22 13:43:33)
posthuman +1
buyaka belki lüks olabilir ama meydan ve ikea'nın kalabalığı yeter gibi.
Bir de arada Brandium var Dudullu / ataşehir tarafında.

ziyaret sayıları için bilgi verirler mi bilmiyorum ama AYD ( Alışveriş merkezleri ve yatırımcıları derneği ) ile iletişime geçebilirsiniz.
www.ayd.org.tr
  • demoniclewinsky  (03.03.22 14:01:04)
Viaport ve meydan avm +1

  • galileo figaro magnifico o o o o  (03.03.22 15:43:00)
meydan+buyaka biçilmiş kaftan.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (03.03.22 15:48:48)
Meydan/Buyaka AVM (Tam ortalarında IKEA da olduğu için Canpark'ın 10 katı daha kalabalıktır)
Hilltown

Brandium, Palladium, yok Optimum, Capitol falan buraların popülaritesi bayağı düştü.
  • uvcray  (03.03.22 15:50:59 ~ 16:00:07)
Aradıgınız yer Kurtköy ve tuzla viaportlar, meydan, Piazza, Neomarin avmler. Aradığınız kitlelere en uygun yerler hepsi de kalabalık.

  • deer hunter  (03.03.22 15:51:14)
Palladium.

  • since1907  (03.03.22 17:15:19)