[]

İos 15.3.1 güncellemesi sonrası

Screenshotlarım galeride bulanık görünmeye başladı. Sizde de öyle mi? Sözlüğe bakınca pilin de canına okuyor gibi şeyler yazılmış. Keşke yapmasaydım ya.

İphone11spor


 
iphone 12 için söylüyorum, pilin ömründen ömür aldı resmen. Galerimin %80'i ekran görüntüsü ancak bulanık görünme sorunu yok.


  • foolrules  (03.03.22 13:03:25) 
acaba siz arada iCloud'la ilgili bir değişikliklik mi yaptınız? "galeriyi komple iCloud'a yükletip, sadece açınca indir" gibisinden bir seçenek var telefonda yer kazanmak için, bunu mu uyguladınız acaba?


  • co2s2  (03.03.22 14:02:06) 
Co2s2 onu nasıl yaptım acaba :) nerden bakabilirim?


  • condom kurşunu  (03.03.22 21:15:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.