[]

Başka ülkeden alınan schengen

Soru başlıktaki gibi. Başka ülkeden alınan schengen ile ilk girişte diğer bir ab ülkesine girilmesi mümkün müdür? Örneğin, almanyada'dan vize alıp ilk girişi italya'dan yapabiliyor muyuz? İnternette muhtelif bilgi var, hangisi doğru bilemedim.
 
Mumkundur, ama garanti degildir. Giris yapilan ulkenin gorevlisi hic umursamayacagi gibi bu durumu sorgulayabilir de, ikna olmazsa da geri cevirebilir.


  • sertac akin  (02.03.22 15:43:29) 
Schengenin hangi ülkeden alındığına bağlı. Almanya dan alınan vize ile giremeyeceğiniz bir avrupa ülkesi yok.


  • goodman  (02.03.22 16:39:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.