[]

Türk kahvesi makinesi

Küçük bir (2 kişilik) türk kahvesi makinesi alacağım. Arzum okka ve Arçelik telve'den birini düşünüyorum ama telve okka'nın iki katı fiyatta. Ne fark var böyle çözemedim. Sizin öneriniz var mı?
 
youtu.be

Tatları değişiklik gösteriyormuş, 15 dk 35sn de tadım kısmı var videoda
  • freebird5406_2  (02.03.22 11:10:27 ~ 11:16:08) 
arçelik telve çok kaliteli, ömürlük bir makina. genelde akşama kadar onlarca bardak kahve yapılan ofisler ve birçok cafede kahveler arçelik telve ile yapılıyor.


  • mg3929  (02.03.22 11:19:53) 
Arzum okka kullanıyoruz 2 aydır çok memnunuz.


  • but that was just a dream  (02.03.22 14:53:01) 
tat olarak arcelik telve efsane ben 10 seneyi aşkın süredir kullanıyorum ve başka makinede içince ayni kahve ayni tadi vermiyor


  • all girls dream  (02.03.22 15:36:40) 
kesinlikle telve


  • 65 derece  (02.03.22 16:03:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.