[]

sevgilinize motivasyonel mesajlar atıyor musunuz ? :D

görev gibi değil içinizden geldiği için örneğin sabah uyanınca günün güzel geçsin gibi. bir sınavı, önemli toplantısı, beklediği bir haber, o gün sonucu belli olacak bir durum, katılacağı bir etkinlik vb vb varsa bunlarla ilgili bir şeyler yazdığınız oluyor mu?
 
tabii ki. onun için özel bir gün olmasa da enerjik uyandığım günlerde muhakkak enerjimi paylaşırım. özel bir günse atıyorum mülakatı varsa, sınavı varsa bunlardan önce de aramaya dikkat ederim. yan yana değilsek her sabah ve gece günaydın/iyi geceler mesajı atarım, bunlar dikkat ettiğim şeyler.

ama aldığım pek söylenemez. şöyle bir düşündüm soruyu görünce. herhalde telefonu sabah elime alıp gördüğüm mesajla gülümsediğim en son 10 sene önce falandır. çoğu ben günaydın yazmasam yazmaz bile belki, o yüzden acaba ben mi abartıyorum dediğim çok oldu zamanında.
  • coldegezenkutupayisi  (02.03.22 02:24:54) 
Evet, hem de zevk ve neşeyle :D İnsanın o anki moduna da bağlı tabi ki; ancak sevdiğim, bağ kurduğum insanın heyecanları beni de heyecanlandırır.


  • lüzumsuz adam  (02.03.22 08:04:53) 
Keyifle hem de..
Aha 5dk olmuyo günlük günaydın ve hayırlı işler mesajını atalı. Bi dünya da öpücük, gülücük, kalp falan işte. Güzel bir gün geçirmesini istiyorum tabiki, sadece yanındayken değil yanında fiziken bulunmadığım zamanlarda da onu mutlu etmek, görmek isterim.

  • erty_ksk  (02.03.22 08:28:59) 
evlendikten ve üstüne yıllar geçtikten sonra bile..


  • foolrules  (02.03.22 08:55:16) 
genel olarak atmazdım. atılmasını da pek istediğim söylenemez, çünkü motive edici mesaj metni görmektense bir eylem görmeyi yeğlerim. telefonla ara, yanıma gel, jest yap ne bileyim takla at inanayım :D mesajla motive mi olunur ya bende işe yaramıyor valla.

"bir sınavı, önemli toplantısı, beklediği bir haber, o gün sonucu belli olacak bir durum, katılacağı bir etkinlik vb." durumlarında bana yazılmasını asla ama asla istemediğimden ben de eğer böyle bi beklentinin işaretini almamışsam iyi dilektir motive edici şeylerdir yazmam. çünkü gerilecek bi şey varsa hatırlatılmasını istemem. bundan anlamayan biri vardı hayatımda. her şeye alındığı için bu tarz durumlarda bi şey de diyemiyordum yine yanlış anlar diye. ama yazıp ederken gerginliğimi arttırdığı için illa ona da yansıyordu sonrasında. mesele dönüp dolaşıp kendisine geliyordu sjdhgfd o kadar derdin stresin arasında bi de beyfendinin gönlünü eğlemekle uğraşıyordum. "insan sevgilisine 'bana şöyle deme' der mi? insan sevgilisine 'bana bunu deme' der mi?" ya sevgili olunca söylenebileceklerin bi kitabı, listesi falan varsa ver çalışayım gireyim sınavına geçeyim bitsin gitsin bu ne ya çok yorucuydu hakikaten. böyle durumlarda rahatlatıcı eylem görmeyi/eylemde bulunmayı yeğlerim. ben yazılı iletişime biraz uzağım demek ki :)
  • kimwexler  (02.03.22 09:46:24 ~ 14:36:11) 
aktif olarak sevgilim yok ama yapardim ve yapilirdi. benim icin de onemli ciddiye aldigim bir işe oncesinde sevgilimle konusup oyle baslamak iyi bi destek. zaten onemli bi haberde yaninda olma imkani olsa olurdu. ama isteyken vs bu imkan saglanamayinca mecbur tlf ile iletisim.


  • ala09  (02.03.22 13:30:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.