[]

Neden bu kadar like aldım?

Okcupid kullanayım dedim. Çook eski zaman açmıştım ama o zamanlar pek kimse kullanmıyordu. Reklamları dönünce dedim kullanıcısı artmıştır bi girelim. Birkaç kaydırma hakkı verip direkt premiuma yönlendiriyor ama işin garip tarafı 3 günde 99+ beğeni geldi. Tinderda falan bu sayı en fazla 20-25 olurdu. Premium alman için bir aldatmaca mı yapıyorlar yoksa bu asyalı (özellikle malezyalı) kızlar burayada mı dadanmış?
Niye bu kadar yüksek beğeni geldi? 
Aldatmaca. Premium al göreceksin hepsi uzakdoğulu, brezilyalı falan


  • olaylar olaylar  (01.03.22 23:10:29) 
biz nasıl slavlara yükseliyorsak
uzak-orta doğu için de türkiye öyle

bir de sonuçta bu uygulamayı nüfusun çok düşük bir yüzdesi kullanıyor
  • bir soru sorcam  (02.03.22 00:04:30) 
kız yok herkesi likelayıp geri dönen olursa yazıyolar
resimsiz hesabımla bile almıştım.

  • kurcalamabozarsin  (11.03.22 23:17:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.