[]

İtalya vizesi - Yetişir mi?

İtalya için 24 mart kalkışlı uçuşum var. idatada ise en yakın randevu tarihi 14 mart. sabahtan gelinirse aynı gün içinde konsolosluğa teslim ediyorlarmış.

arada 7-8 iş günü ve 10 gün var. Bana vize çıkmayabilir gibi geldi, riskli. Sizce yetişir mi uçuşuma?


 
10 gün içinde gelir normal koşullarda ama strese dayanabilir misin bilmiyorum


  • lcha  (01.03.22 15:10:20) 
geleceğini düşünüyorum, uçak tarihine dikkat ediyorlar. stresli olacak elbette. siz arada konsolosluğu arayıp, işin aciliyetini bildirin derim.


  • gottacatchemall  (01.03.22 15:19:32) 
Evraklarınızda çok değişik bir durum yoksa %90 gelir.

İşte fena olmayan geliri olan bordrolu çalışansanız, çalışma geçmişiniz 2 seneden çoksa vs.
  • kaptankedi  (01.03.22 15:30:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.