[]

Vigolu saç kurutma

Merhabalar vigosundan memnun olduğunuz,saçı yakmayan, çok ağır ve büyük olmayan bir saç kurutma makinesi önerebilir misiniz? Bütçe: max 600
 
Evinize yakın (ya da internetten) bir kuaför malzemesi dükkanı bulun. 25-30 liralık standart vigo var, uzun dişli, çanağı güzel. Yine aynı dükkandan Etap olur, Powertec olur, en fazla 300-400 liralık bir fön makinesi alın.

Burada ararsanız daha önce önerilen bir sürü kuaför fon makinesi var, onlara da bakın.
  • kobuzchu kiz  (27.02.22 15:22:58) 
Ben kuaförümden powertech aldım kullanıyorum. Çok da memnunum. Daha önce etap vardı ama powertech kullanınca farkettim, etap'tan memnun değilmişim.


  • balik kraker  (28.02.22 01:34:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.