[]

Telefon ahizesinden sesin az gelmesi

Cep telefonumun ahizesinden gelen sesin seviyesi aşırı derecede azaldı. Özellikle dışarıdayken konuşulanları duyamaz oldum. Telefon 5 yıllık bir amiral gemisi ve bu sorun sadece birkaç gündür var. Herhangi bir yazılım güncellemesi olmadı bu süreçte. Sorun nedir, nasıl çözülür bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim.
 
kirlenmiş olabilir, uhu patafix gibi macun şeklindeki yapıştırıcılarla temizleyebilirsiniz ya da isopropil alkolle.


  • orient blue  (23.02.22 19:52:38) 
Ahizeden gelen sesi yanlışlıkla kısmış olabilir misiniz?


  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (23.02.22 21:02:30) 
Ben düzenli olarak hamur yapıştırıcıyla temizliyordum ama bir süre sonra o da etki etmeyince telefoncuya götürüp ahizesini değiştirtmiştim. 100-150 lira falandır maksimum.


  • anatomik  (23.02.22 22:53:39) 
Orientblue+1 ancak bir süre sonra o da fayda etmiyor. Sayesinde Bluetooth kulaklıklar kullanmaya alıştım.


  • primetime  (23.02.22 23:58:51) 
Model nedir?


  • excespeace  (24.02.22 01:11:26) 
Ben kürdan ucu ile tıkalı noktalardaki kiri içeri itiyorum, gittiği yere kadar.


  • John Bloor  (24.02.22 10:51:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.