Bağdat caddesinde kahvaltı?

Günaydın duyuru,

Bağdat caddesinde kahvaltısını sevdiğiniz nereler var? Suadiye Beyaz Fırın'ı gözüme kestirdim gibi ama "şurası çok güzel" dediğiniz bir yer vardır belki. Herhangi bir Marmaray istasyonuna yakın da olursa tadından yenmez. (Kruvasan, bagel, chialı smoothie falan değil de güzel omleti, peyniri reçeli olan yerler lazım.)

house cafe'nin basit kahvaltısı civardaki seçeneklerden çok çok iyi. erken sayılabilir bir saatte giderseniz masadan mutlu kalkacağınızı garanti ederim.

  • evde liyakat kalmamis  (23.02.22 09:26:15)
tam cadde değil ama bence hava güzelken fenerbahçe marina en iyisi.

  • blatta hiberna  (23.02.22 09:56:12)
Bağdat caddesinindeki mekanları bilmemek ile birlikte ilk yanıtı görünce +1 demek istedim.
Birçok yerde kahvaltı yapmış biri olarak House cafe'nin kahvaltısını çok beğeniyorum.

  • la lykia  (23.02.22 10:07:17)
House+1
Beyaz fırını gerçekten çok sevmekle beraber caddedeki fiyat politikası beni itiyor. Bunun sebebi çocukken alıştığım fiyatları olabilir. Ha, yine gidiyorum ama her seferinde kendime yok ya bu fiyat çok diyorum:)

  • kisa  (23.02.22 10:19:05)
Ethem Efendi Kahvaltı Erenköy - Erenköy Marmaray durağının hemen dibi sayılır

Ethem Efendi Kahvaltı Bağdat Caddesi - Göztepe parkının orada ışıklarda, Göztepe marmaray durağından biraz yürüyüş gerekir.
  • Northern Mariner  (23.02.22 10:39:55)
Suadiye marmaray istasyonuna çok yakın olan Kukis Suadiye

  • yimirta  (23.02.22 10:54:52)
Ethem efendi beklediğine değer, 10 dan önce giderseniz büyük ihtimalle beklemezsiniz.

  • zimbirik  (23.02.22 11:30:53)