Boardgame nereden alabilirim? (Tercihen ingilizce)

Selam duyuru,

Yeni bir sosyal çevrem var iyi gidiyoruz. Board game deneriz diyordum, Terraforming Mars ilgimi çekiyor, en kötü tek başıma oynarım diye de baktım biraz. Neotroy games var Türkiye'de bir tek, onlar da maalesef Türkçe, ve ek paketler gelmeyecekmiş.

Amazon'dan alayım desem:

Amerika $54+$46 kargo
İngiltere £48 + £25 kargo
Almanya €74 + €14 kargo
TR 1200tl + 80tl kargo

Nereden alabilirim. Ek paketleri boşver 800'e Türkçe'sini al mı dersiniz?

Tuhaf bir alternatif ama aliexpressten almış kardeşim İngilizce oyunlar. Biz hep neotroydan aldık. Bir kez letgodan rusça oyun aldık komik bir şekilde. Facebookta da board game gruplarında ikinci el satışlar oluyor ama nokta atışı istediğinizi bulamayabilirsiniz. Terraforming marsı geçen sene neotroyda 400 tl idi şimdi ne kadardır bilemiyorum tabii kıyaslamak isterseniz diye yazdım.

  • kullanıcıadımbuolsun  (22.02.22 13:40:32)
facebook da "board game takas ve satış" ve 1board game sales- turkey" isimli 2 grup var, biz oynadığımız çoğu oyunu oradan alıyoruz, takas ediyoruz.

gruplar çok aktif, istediğiniz oyunları bulabilirsiniz.
  • benaslinda  (22.02.22 14:42:07)