[]

Babaya telefon tavsiyesi

Canım babama akıllı telefon almamız lazım. İlk defa kullanacak. 70 yaşında teknolojiden doğal olarak pek anlamayan biri ama çok meraklı :) max 3000 tl ile akıllı telefon arıyorum. Hepsiburada, n11 falan baktım da samsung m ile başlayan modeller var bu fiyatlarda acaba samsung olduğu için direkt almalı mı yoksa xiaomi falan mı bakmalı? Görüntülü görüşme, youtube vs bir de normal tel kullanımı olacak.
 
Samsung m22 vardı galiba o bütçeye uygun, genel olarak samsung alıp geçmek destek ve biraz daha düzgün yazılım yönünden daha mantıklı oluyor.

www.amazon.com.tr
  • atom karincanin torunu  (22.02.22 09:35:37) 
Xiaomi Redmi note 8(2021)64 GB
yaşı 70'e ilerleyen tanıdığım için daha bir kaç hafta öncede aldık 2400 tlye.
Yazılarını da haliyle biraz büyüttük.
  • Erva  (22.02.22 09:40:47) 
konu anne baba ise samsung m21'den şaşmayacaksın.

www.hepsiburada.com
  • spirit crusher  (22.02.22 09:42:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.