[]

2.el arabayı sahibinden almak mı vavacars vs’den almak mı

Vavacars, ikinciyeni gibi siteler sanki daha güvenilir gibi ekspertiz raporları oluyor falan, herhalde satışa koyarken bi sürü testten geçiyordur araçlar? İpini koparan sahibindene koybiliyor aracını neticede. Siz hangisini tercih ediyorsunuz ve neden?
 
Araç plakasını saklamayandan al.


  • hazel  (22.02.22 00:57:06) 
vavacarsın sıkı kontrol ve denetim süreçleri var. ayrıca belli bir süre arkasında da duruyor arabanın. ancak niş modeller olmayabiliyor.


  • vital  (22.02.22 01:03:52) 
en ucuz genelde vavacarsta oluyor. alınır. ama daha uygun varsa sahibinden de alırdım ben


  • jelly bear  (22.02.22 01:10:21) 
ben vava'dan aldım. Alırken sahibinden'deki benzer araçların fiyatına baktım. En ucuzu benim aldığım fiyattan 12 bin lira pahalıydı. Pazarlıkla 10 bin düşse bile vava'nın fiyatına gelmiyordu. Sahibinden'den almak için vava'ya göre en az bi 5-10 bin fiyat avantajı olması lazım. Öteki türlü direkt vava'dan alırım. Eksper derdi yok. Noter derdi yok. Araca 3 ay / 5 bin km mekanik garanti veriyorlar. Kapına kadar da teslim ediliyor. Beğenmezsen 14 günde iade edebiliyorsun. Bu avantajların hiçbiri sahibinden alırken olmuyor. Sahibinden almanın avantajı aracı almadan önce görebiliyorsun ve pazarlık yapabiliyorsun.

Ayrıca ne ilgisi var anlamadım ama vava'da araç plakası gizli değil.
  • himmet dayi  (22.02.22 10:02:58) 
araba vava'da ise oradan almak daha mantıklı. daha güvenli ve biraz için rahat oluyor o kadar para verince. ancak model sayısı sınırlı doğal olarak. kafanızda belli bir model vs varsa bulamayabilirsiniz.


  • ilgeru  (22.02.22 10:06:03) 
Fiyat farkı çok yoksa kurumsal yerden almak tabi ki mantıklı, ama ben ne olursa olsun eksper yapmadan hiç bir yerden araç teslim almam.


  • John Bloor  (22.02.22 10:30:54) 
bende araç alacağım, online vavaya bağlandım. bizim iddaamız en düşük fiyat dedi ki doğru ama fiyatta oynamıyor. aynı araç sahibindende 5 bin daha fazla ama onla pazarlık edibildim. fırsatları bekliyorum.


  • mikahakkinen  (22.02.22 15:00:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.