Elma gercekten uykuyu kaçırıyor mu?

Falanca yerde yazdığına gore evet kaçırıyor fslan değil, direkt size soruyorum elma gercekten uykuyu kaciriyor mu? Bizzat bu etkiyi yasiyor musunuz, fsrkettiniz mi elma yiyince bu etkiyi?

Kahveden daha cok uyku aciyor muhabbeti var duymussunuzdur, sizce oyle mi peki?

Değil, hiçbir işe yaramıyor.

  • kobuzchu kiz  (21.02.22 23:15:40)
bende de işe yaramıyor elmayı severim bu ara çok tüketiyorum bazen bir tane yiyip yatıyorum

  • freebird5406_2  (21.02.22 23:19:19)
Elmada fruktoz var diye uyku açıyor diyorlar e fruktoz hepsinde var zaten elma ne alaka fkfkkf kaldı ki fruktoz şekeri kan şekerini yükselten enerji veren bir şeker türü de değil tamamen çöp bilgi yani

  • Kaleci Saçlı Forvet  (21.02.22 23:23:21)
eger cigneme aliskanliginiz yoksa rahatsiz ediyor. ben o yuzden yemiyorum. midemde resmen tas varmis gibi rahatsiz ediyo

  • buenosdias  (21.02.22 23:32:42)
Yeşil elma benim uykumu açıyor.

  • mezarkabul  (22.02.22 00:07:10)
Elma yedikten hemen sonra uyuyan biri olarak hayatımda duymadım.

  • logisticsmanager  (22.02.22 00:17:23)
Size bağlı. Aama gece uyumamayı seven biri olarak sakızı tek geçerim

  • fempusay  (22.02.22 08:00:15)
Ben hiç duymamıştım. Akşamları da oturyrken elma yeriz, uykumuzu etkilediğine şahit olmadım.

  • invictae  (22.02.22 08:55:17)
İlk defa duydum. Akşamları yeşil elma yemeyi severim. Uykumu etkilemiyor.

  • pispinti  (22.02.22 13:18:48)