[]

street view'de belirli bir tarihin silinmesi

Street view evin onunden gecmisti simdi guncellemisler ama o goruntuyu bulamiyorum. Yani kronoloji kismindan silinmis. eskiler- agustos 2020 - aralik 2021 vardi aralik 2021 silip ocak 2022 koymuslar. Linkten tarihi degistirmeyi denedim ama olmadi. Wayback machine'de yok tabi bunlar. Nasil bulunabilir var mi bi trick? Internette bulamadim herkes kronoloji kismini nasil acacagini yazmis ama benim derdim o degil... Ust sokakta aralik 2021 duruyor ama benim sokaga gelince silmisler.

Daha once de benzer bir durum oldu, su anda bulunmuyor o tarih mesela ama eski kaydetitgim bir linkten acinca goruntuler var. Yani silinmis degiller.


 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.