Yatağımızı değiştireceğiz

Nelere dikkat etmeliyiz? Şunu al dedikleriniz var mı? Fiyat max 5bin tl olacak şekilde önerilerinizi linkleriyle rica ediyorum.

Not : çift kişilik

Genisligi en az 180 cm olsun.

  • marcelorios  (20.02.22 17:59:43)
yaylı değil de hafızalı sünger (memory foam) dedikleri tipte yataklar çok rahat geliyor bana onlara bir bakın bence. ben ikea dan almıştım.

  • king lizard  (20.02.22 18:15:13)
alperz +1
daha birkaç gün önce ben de arayıştaydım, yataş kampanyasından 3-5 tane ayıklayıp uygun fiyatlısını ve yorumlara göre de iyi puanlısını alacaktım ama yine de bayiden bir deneyeyim dedim, hepsi hayal kırıklığı çıktı.

gidin, kısa süre de olsa mutlaka deneyin.
  • MtKrt  (20.02.22 22:11:48)
Yatmadan almayın +1

  • invictae  (20.02.22 22:42:58)
Yatmadan almayın +1 bir de deneme hakkı veriyorlar mı öğrenin, biz wellmattan almıştk online ilk seçtiğimizden memnun kalmayınca değiştirdiler şu an çok memnunuz bu çok önemli çünkü showroomda iyi gelen yataktan bi kaç gün sonra memnun kalmayabiliyorsunuz. 1 ay bile olsa iyidir.

  • takunyali kokos  (21.02.22 00:38:23)
www.muyusleep.com

100 gün deneme süresi. almadım ama kurucusunun markanin hikayesini anlattigi bir videoya denk gelmistim, aklimda kalmis.

baska bir arkadasimin daha önce ikeadan aldigi bir yatak kullaniyorum şu an, cok cok rahat ve buyuk. kocaman.
  • boyle buyurdum  (21.02.22 00:54:46)
metal aksamsız alın.
denemeden almayın.
denemekten kasıt ise otur-kalk değil. cidden bi yarım saat yatın.
yatsan/tempur markasını şiddetle öneririm. pahalı ama inanın farkı görürsünüz. bende araştırmak üzere kenara not ettiğim markalar vardı: innovabedding, muyu turkiye, mina türkiye,fillego yatak. amacım visko/lateks yatak almak. yaylı yatak tiplerinden daha pahalı oluyorlar. bunların bi full gibi bu malzemeden olanıyla kısmi, göstermelik, alt üst katmana lateks koyup yaptıkları var ki aman aman. yaylı yatak almayın kısaca.:)
  • halboyle  (21.02.22 02:17:09)