[]

Covid-19 Test

Arkadaşlar merhaba,

Sanırım covid-19’a yakalandım. İlk defa yakalanıyorum. Şu ana kadar daha önce hiç test bile yaptırmadım. Yarın gidip test yaptıracağım.

Şu an boğazımı çok rahatsız ediyor. Sanırım geniz akıntısı yüzünden.

Nasorinse ile genizimi yıkamayı planlıyorum. Yarın yaptıracağım teste etkisi olur mu? Sonucun yanlış çıkmasına sebep olur mu? O bölgeden numune alınıyor sanırım. O sebeple şüphe içine düştüm.

(Mobildeyim, otomatik düzeltme yüzünden hep yanlış yazmışım. Hatalar için kusura bakmayın)

 
sanmıyorum ama dişinizi sıkın sonra yapın yıkamayı.


  • vital  (20.02.22 18:08:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.