[]

karantine süresi.

merhaba. 13 şubattan 19 şubata kadar temaslı olduğum için karantina raporum vardı. bende 5. günde test yaptırdım 17 şubatta bende pozitif çıktım. heste 17-23 arası tekrar riskli gözüküyorum. ama raporumu uzatmıyor sağlık bakanlığı 4 ayrı kişiyle görüştüm. heste hata var diyor biri, diğeri sizi aricaz diyorlar. sağlık ocağı telefonu açmıyor. ilçe sağlık müdürlüğü açmıyor. yarın 20sinde iş başı yapmam lazım ama raporu uzatmıyorlar. tekrar karantina yokmuş yahu diyorum ben pozitifim nasıl karantina tekrar gelmez sonuçta 17.de pozitif çıktım nasıl işe gideceğim diyorum biz sadece operatörüz diyorlar. hala dönüş bekliyorum. benzer durumu arkadaşım da yaşadı onun raporu uzatıldı benimki uzatılmadı bir türlü.
 
Temaslilik ve covid vaka raporlari farkli degerlendirilir. Ilcenizin saglik mudurlugu filyasyon ekipleri ile iletisime gecin yazarlar. Bu bilgiden eminim.


  • paranoyak kedi  (19.02.22 19:42:57) 
Bu iş zaten buna dönmedi mi 7 gün karantina durumun kötüleşmezse karantina sonunda serbestsin, hala pozitif de olabilirsin bununla kimse ilgilenmiyor


  • freebird5406_2  (19.02.22 19:55:00 ~ 19:55:31) 
Freebird +1

Benim de bugün bitti. Test bile yaptırmadım o yüzden. Hiçbir şey ifade etmiyor.
  • duma duma dum  (20.02.22 03:06:55) 
cevaplar için teşekkür ederim. en sonunda kimseye ulaşamadığım için 112'yi aradım. ordan yardımcı oldular sanırım. araya haftasonu girdiği içinde ulaşamadım kimseye. istediğim tarihlerde rapor alabildim. ama yinede rapor almak zorundaysanız bu işin peşini bırakmayın riskli gözüküp benim işe gitmemi beklediler, tamamen saçmalıktı.


  • beyaban  (21.02.22 17:10:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.