[]

Camdan bağırmalı telefonsuzluk reklamı

Eskiden national geographicte dönen bir reklam vardı sene 2000ler ortası telefon yok dunyanin %70inde gibi camdan bagiran italyan dayilar vardi antonioooo diye. Bulunabilir mi?
 
www.youtube.com olabilir mi


  • hidskjalf  (18.02.22 21:18:40 ~ 21:19:00) 
Youtube'a baktım bulamadım.
"Dünya'da her yıl eşşek kazalarından ölen insanlar *bilmem ne* kazalarından ölenlerin *bilmem kaç* katıdır." şeklinde bitiyordu.
Havacılığın güvenli bir ulaşım şekli olmasıyla ilgili olabilir sanki.
  • michael_knight  (18.02.22 22:33:23 ~ 22:33:34) 
@hidskjalf bu değil

Türk telekom reklamı olabilir ya da başka bir operatör. Türkçeydi reklam (sondaki yazılar falan). Reklamın kendisinde konuşma yoktu zaten. Camdan bağıran dayılar sonra sonunda bu yazılar vardı hala çoğu yerde telefon yok falan


@michael_knight bunları hatırlamiyorum
  • mirafiori  (19.02.22 02:13:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.