[]

Shell V-Power'la Fuel Save gerçekten farklı mı?

Biri tasarruf, diğeri performans sağlıyor mu gerçekten?
 
tasarruf dediğin sıradan benzin zaten, öyle aman aman farkedilir bir tasarruf sağladığı yok diğerlerinden, yani bence. Ben bir dönem sürekli vpower alıyordum, ikisi arasında 5 kuruş falan fiyat farkı vardı o zamanlar. sürekli çıktığım sağlam bir yokuş vardı, nedeni bu muydu bilmiyorum ama tesadüfen fuelsave ile doldurduğum bir dönemde aracın bu yokuşu daha çok ses çıkararak, daha hantal çıktığını farkettim.

uzun yolda da açıkçası vpower ile doldurduğumda 50 km daha fazla gitmiştim bir depoda. daha bile tasarruf sağlıyor olabilir vpower bana sorarsan.
  • biseysorucam  (18.02.22 19:40:29 ~ 19:41:33) 
Tasarruf kısmını bilemiyorum, ama V-Power alınca araba daha atik gidiyor gibi geliyor bana da.


  • plutongezegendegilmi  (18.02.22 20:44:56 ~ 20:54:39) 
Bu işin içinde uzun süre çalışmış bir yetkili olarak söylemek isterim ki kesinlikle farklı bir yakıt türüdür. Bütün akaryakıt istasyonları v-power yakıtını taklit etmek için türlü türlü isimler kullanarak müşteri çekmeye çalışmıştır fakat başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Misal BP’nin “Ultimate” yakıtını birçok kişi bilmez ama v-power’ı aşağı yukarı herkes bilir.

Aracınız nedir bilmiyorum ama v-power bariz bir şekilde daha temiz bir yakıt türüdür. Aracınızdan iyi bir performans almak için kesinlikle v-power’ı kullanmanızı öneririm.
  • tahfif medfun kulung  (18.02.22 20:46:05) 
V Power daha performanslı. Save ise normal matahlığı yok bence. Bp nin bir save i vardı, o fena değil diye duymuştum.


  • baldan kaymak  (18.02.22 21:19:46) 
psikolojik mi bilmiyorum ama fuel save'in daha az yakıt harcattığını düşünüyorum sürekli fs alan biri olarak.


  • roket adam  (19.02.22 22:49:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.