Bir oyun arıyorum

selam, eskiden oynadığım fakat adını hatırlayamadığım bir oyun var. oyuna dair aklımda kalan detayları yazıyorum:

rpg oyunuydu. bir tren kazası gibi bir şey olmuş, biz sağ çıkmışız. işte oyunun başında enkaz var. bir adam var yaralı, onunla konuşunca sana item veriyor. sonra boyuna ilerliyorsun, itemler topluyorsun. silahlar da yerden bulunuyor. yaratıklar geliyor arada. grafikler kötüydü bayağı, oynadığım yıl 2008 veya 2009 olması lazım. bir oyun dergisinin (büyük ihtimalle level) promosyon cdsinden demo olarak yüklemiştim. ortam, karakterler vs. hep siyah kırmızıydı genel renk olarak.

yıllardır ara ara araştırıyorum ama hiçbir şey bulamadım:( o yıllarda bu tarz bir oyunla karşılaşmış olan, ya da tahmini olanlar yazarsa çok sevinirim. teşekkürler şimdiden

buradan yanıt çıkmazsa şurayı deneyin:
www.reddit.com

  • anonim yazar  (18.02.22 13:55:45)
Metro 2033 olabilir.

  • onemoremile  (18.02.22 13:59:44)
sanki metro serisinden biri gibi tren diyince :)

  • posthuman  (18.02.22 14:39:09)
Despiria değil heralde?

  • logisticsmanager  (18.02.22 14:39:10)
Metro'nun grafikleri kötü değildi. Metro olduğunu sanmıyorum.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (18.02.22 17:59:27)
cevaplarınız için çok teşekkür ederim ama maalesef şu ana kadar yazılanlardan biri değil :( sanırım @anonim yazar'ın linkinden yararlanmam lazım.

  • sivilceli ergen  (19.02.22 01:15:34)