[]

Amerika’dan XBOX ya da PS5 Hangisi Mantıklı?

Hangisini getirtmek mantıklı?

Elimdeki ps4’ü satıp, gelecek arkadaşa sipariş etmeyi düşünüyorum.


 
bu son satin almalar ve aylik uyeligi ile xbox daha cazip gozukuyor bana.


  • fakyoras  (18.02.22 01:56:00) 
Xbox iyidir hocam, bulabiliyorsanız series x tabii ki. Ta oralardan s getirtmeyin :)


  • chicha_v2  (18.02.22 09:41:34) 
en onemli soru, stoklarinda var mi :)

xboxspor.
  • ubi dubium ibi libertas  (18.02.22 09:50:04) 
Sabit 1 veya 2 oyunla takılanlardansanız ps5
Oyun canavarıysanız gamepass sebebiyle X box series X

  • la traviata  (18.02.22 10:23:25) 
Xbox game pass oyunları pc'ye de çıkıyor. Ama ps exclusive oyunların pc'ye çıkması daha yeni bir kavram ve ne zaman olur hepsi gelir mi bilinmiyor. Eğer arada pc'de de oynarım diyosanız PS 5 alın, exclusive oyunlar kaliteli oynarsınız pahalı tabii ama. Diğer xbox exclusive oyunları da PC'den oynarsınız. Ki game pass baya kârlı bu konuda.

Ama hiç PC ile uğraşamam oyun için diyosanız xbox alın yine game pass ile akarsınız
  • nundu  (18.02.22 11:09:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.