the witcher 3 oyununda neyi yanlış yapıyorum?

yeni başladım. 4 level'ım. ana hikayeyi takip etmeye çalışıyorum ama yan görevleri de yapıyorum. "ciri'nin izinden" görevindeyim ancak şu an velen'de mal gibi dolaşıyorum. yan görevler alıyorum hepsinde 10+ level üstü gösteriyor. onları da yapamıyorum. ana görev desen 1000 coin istiyor gemi bulup karşıya geçmek için onda da zaten 16 level olmayı tavsiye ediyor.

şu an yaptığım tek şey velen şehrinde dolanmak boş boş. ilan panolarına bakıyorum görev alayım da level atlayim diye o da yok. yol mol da göstermiyor. neyi yanlış yaptım? ya da ne yapmalıyım? çok zor level atlıyorum ve bildiğin görev bulamıyorum yapacak hepsi çok üst seviye level istiyor.

Baştan başlayıp çok fazla sağa sola açılma. Civar yerleşkelerde takıl

  • izmitcan  (18.02.22 01:17:07)
Haritada soru isaretleri yok mu? Onlara bakın.
Onun dışında level düşük olsa da potion vs vs cabalarsaniz olur ben çok geçtim öyle.
Bence yeterli yan görev yapmiyorsunuz yoksa 1000 coin olurdu zaten.
  • logisticsmanager  (18.02.22 02:29:51)
sadece killerden topladığınız coinlerle olmaz kılıç zırh falan toplayıp satmanız lazım o şekilde kolaylıkla 1000 coin olur

  • alaimisema  (18.02.22 08:50:32)
Velen'den çıkın köylere kasabalara bakın? Oynayalı baya oldu çok hatırlamıyorum ama oyunun her yerinde keşfedilecek bi şeyler var. Dere tepe yürüyün soru işaretlerine gidin halledersiniz

  • nundu  (18.02.22 11:12:59)
daha 4 levelsin ne gemi bulup karşıya geçmesi yaw. ana hikaye üzerindeki diğer görevleri yap. ana görevler seni bayağı bir büyütür.

onlarca görev var. en kötü oyunun zorluluğunu bir level düşür. sonra görevleri yap.
  • alt4y  (18.02.22 12:46:10 ~ 12:47:17)