Kadıköy’de ufak kutlama mekanı

Merhaba,

Cumartesi akşamı için kadıköy’de 8-10 kişilik arkadaş grubu olarak toplanacağız, doğum günü pastası kesilebilir ancak asıl amaç sohbet muhabbet. Yaş ortalaması 30. Viktor levi düşündük ama şarap sevmeyenler çoğunlukta. Devamında barlar sokağına gitmemiz gerekebilir, bu nedenle kadıköy merkez veya moda taraflarında bir yer önerebilir misiniz? Big chef’s benzeri bir yer olabilir ama orası da rezervasyon almıyor maalesef, çok özel bir yer olmasına gerek yok, rahatça muhabbet edebileceğimiz bir yer olması önceliğimiz ama şöyle biraz şık olsa da iyi olur.

Thales'te büyük masaların olduğu odalar vardı köşkün içinde.

  • whoosie  (17.02.22 13:00:27)
viktor levi iyice leş oldu.
barlar sokağının üstünde the house cafe var. iç mekanda köşe masalardan biri iyi olabilir.
üşenmezseniz iyice buruna yürüyün, belfast veya nor var.

basık bar konseptli bir yer için de barlar sokağı punch diyorum.
  • rewlack  (17.02.22 13:10:02)
Mahle'ye bakabilirsiniz, şu renkli şemsiyelerin olduğu sokakta.

  • gmzo  (17.02.22 13:12:47)
atlas muhurdarin terasi olabilir ama alkolsuz bura

  • ala09  (17.02.22 14:26:43)