[]

Eski BES'lerimde param kaldı

Merhabalar,
Daha önce çalıştığım iki işyeri de BES için farklı kurumla çalışıyordu.

O nedenle bu iki kurumda da ayrı ayrı bir miktar param duruyor hala.

1) Bunları kayıpsız çekebilir miyim?
2) Bu parayı şu anki üçüncü güncel BES kurumuma yatırsam, aylık yatan ödeme niyetine kabul edilip bakiyeme dahil ederler mi?

Teşekkürler

 
Evet, devlet desteği haricindeki kısmı kayıpsız çekebilirsiniz.
Bes, siz istemiyorum, iptal edilsin demediğiniz müddetçe otomatik olarak devam eder. Hatta her girdiğiniz yeni işte ayrıca iptal etmeniz gerekir.

  • rewlack  (17.02.22 10:29:23) 
Yamulmuyorsam diğer kuruma aktarırsanız devlet destekleri de aktarılıyor.


  • kaptankedi  (17.02.22 15:01:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.