anjiyo sonrası tüm vücutta kaşıntı ve yaralar

merhaba arkadaşlar, bir arkadaşımın annesi için yazıyorum.
1 yıldır gitmedikleri doktor kullanmadıkları ilaç kalmadı.
annesi 73 yaşında daha önce kanser atlatmış en son kalp sorunları nedeniyle anjiyo olmuş, sonrasında tüm vücudunda bu yaralar çıkmaya başlamış.
kortizon dahil birçok şey denenmiş ama sonuç alamıyorlar. immünolojiye gidiyorlar, tüm testleri yapılıyor , bağışıklık sistemi çok düştüğü için bunu yaşadığını söylüyorlar ama iyi gelen bir ilaç yok.

belki böyle bir durumla karşılaşmışsınızdır, doktor önerirsiniz.
belki haricen kullanıp deneyebileceği bitkisel bir çözüm önerirsiniz.
bu sebeple yazmak istedim. yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

karaciğerine bakıldı mı acaba mutlaka bakılmıştır ama karaciğerde sorun olunca da böyle şeyler oluyor ya da kullandığı bi ilaç karaciğerini yormuştur. mesela benim çok alakasız bir ilacın karaciğerimi yorması yüzünden bacaklarımda sinek ısırığı gibi şeyler çıkmıştı kaşıyınca da böyle yaralar olmuştu.

  • Seckn1987  (17.02.22 17:23:21)
Cilt biyopsisi aldirip patoloji bakılabilir

  • bugunolmadiamayarinkesinolacak  (17.02.22 19:34:18)