[]

kombi su akıtma

kombi dolabından dışarıya tam balkon giderine uzanmış olan borudan sanırım tahliye borusu bu damla damla su akmaya başlamış bu normal mi? (kombinin su basıncı bu akan su sebebiyle düşmüyor)

kombiciyi mi çağırmak lazım tesisatçı mı?


 
O tahliye borusundan kombi çalışırken su akması normal. Yoguşmalı kombilerin hepsinde bu vardır. Bu bir sorun değil. Hatta olmazsa sorun.


  • limonlu eksi  (17.02.22 07:44:09) 
kombinin basıncı düşmüyor demişsiniz. Yani kombi basıncı 3-4 civarı mı? Su basma vanası bozulmuş olabilir ya da plaka eşanjör arızası olabilir. Tespit için servis gerekiyor eğer basınç düşmüyor ya da sürekli artıyorsa. en son eşanjör tamirine 520 lira vermiştim.


  • prole  (17.02.22 11:33:39) 
Şayet yoğuşmalı kombinin gideri ise dikkatli olun o su zehirlidir gıda, yaşam alanı vs. yerlere akıp gitmesin.


  • catamenia  (17.02.22 11:42:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.