[]

Tamamlayıcı sağlık sigortası nedir?

Tam olarak ne işe yarıyor bu zımbırtı? Şirket hepimize bundan yaptırmış daha tam olarak detayları sormadım ama yanılmıyorsam bizden belli bir ücret kesip yapmışlar herhalde yıllık olacak. Özel hastanelerde indirim filan mı yapıyor? Cigna tamamlayıcı sağlık sig.
 
tamamlayıcı sağlık sigortası, normal sigortanın karşılamadığı özel hastanelerdeki farkı karşılıyor. bu durum poliçeye göre ve belli bir sayıda olmak üzere test ve doktor muayenesi için geçerli olabiliyor. yani sen her hangi bir hastalık için özel hastaneye gittiğinde, devlet hastanesine gittiğin fiyatı veriyorsun, haricen bir fiyat alınmıyor. yine aynı şekilde tetkikler için de durum böyle.
poliçede bu gitmelerin bir sınırı vardır, bazı sigorta şirketleri yılda 5 bazıları 8 bazılar ise 10 kere bu ücreti karşılıyorlar.

  • pccopath  (17.02.22 00:07:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.