Hangisini tercih ederdiniz? Bi günlüğüne bedava taksi mi bedava ispark mı?

Ücretsiz gişeler, boğaz köprüsü...
Ya da sizce ne? Yani istanbul trafiğinde ne olsa bir gün iyi hissedersiniz?

taksi

  • biseysorucam  (16.02.22 17:29:01)
bos park yerleri olsun yeter.

  • lemmiwinks  (16.02.22 17:29:37)
taksi bedava olsa da kısa mesafe diye almaz. park yeri üstüne para verseler de boş yer bulamazsın. ikisi de bi halta yaramaz o yüzden :D

  • mustafakesekci  (16.02.22 17:32:16)
taksi

  • since1907  (16.02.22 17:44:13)
Boğaziçi Köprüsü ve FSM sabah işe gidiş ve akşam dönüş saatlerinde daha pahalı olsun. Herkes keyif için arabayla karşıya geçmesin.

Car-pooling tadında rahat koltuklu, köprüye para ödemeyen minibüsler olsun (Uber araçları gibi) maks 2-3 kişi alsın. Uygun fiyata karşıya geçirsin. Araba kullanmaktan hem daha rahat olsun, hem de daha uyguna gelsin.

bkz: ridewithvia.com

Şehir merkezindeki noktalara (Kadikoy Meydan, Eminönü, Taksim Meydan) eğer o bölgede oturmuyorsanız giriş ücretli olsun. Kafasına esen arabayla gelmesin.

Yine bu yoğun-ve-ücretli bölgelere taksi, dolmuş, vs. toplu taşıma araçlarının girişi ücretsiz olsun.

bkz: tfl.gov.uk
  • kaptankedi  (16.02.22 17:46:08 ~ 17:55:07)
Boş park yeri. Trafik olsa da bi şekilde gidiyosun ama park yeri olmayınca sıkıntı.

  • ceketimi alip cikcam  (16.02.22 17:51:34)
Bedava benzin.

  • stavro  (16.02.22 19:38:56)
hayvani insan toplulugu olmasin yether.. her yere gidilir toplu tasimayla

  • nibba  (16.02.22 22:15:32)
Benzin +1

  • hrvl  (16.02.22 22:54:38)