[]

100x200 cm yatak

10-15 senedir kullandığım, omuz ve sırtımı ağrıtan yatağımı artık değiştirmek istiyorum. 182cm boyunda, 83kg ve yatarken sürekli dönen biriyim.

yataşın reklamını gördüm, girip biraz modellere baktım.

yıkanabilir pedli(üstünde 2 parmak yüksekliğindeki çıkarılabilen yer) olması gerekli mi? çok büyük avantaj sağlıyor mu?

bu modelleri kullanan veya bilen var mı?
hangisini tercih ederdiniz?

www.hepsiburada.com

www.hepsiburada.com

www.hepsiburada.com

www.hepsiburada.com

www.hepsiburada.com

2020 ağustos ayında duchess modelini deneyip beğenmiştim, o zamanki fiyatı 2000Tl idi, şimdi 5500TL olmuş. bu nedenle fazla para vermek de istemiyorum.

 
ped aman aman bir avantaj sağlamaz. ama yatağınız tertemiz kalıyor işte mis gibi.

kızıma geçen sene hard&soft serisinden bir yatak aldık. 160*200 olduğu için ben de sıkça kullanıyorum annesiyle uyuduğu zaman. muhteşem rahat bir yatak.
  • teritori  (16.02.22 17:33:02) 
Eğer yatakla birlikte karyola (böyle miydi adı?) da değişecekse 120 cm yatak alın, çok daha rahat edersiniz.


  • John Bloor  (16.02.22 17:50:57) 
daha geniş de alabilirsiniz, 120*200 boyutu da oluyor. belki geniş olması iyi gelir.

bunun dışında yatakları mağazaya gidip denemenizi öneririm. çok övülen bir yatak, sadece 2dk üzerine uzanınca bile kötü hissettirebiliyor.

ped iyi hoş, ama zorunlu değil. sıvı geçirmez alet ile de temizliği sağlayabilirsiniz.
  • kaptankedi  (16.02.22 17:51:48) 
yeriniz musaitse 120*200 ya da 140*200 oneririm. 100 cm. yetersiz.

onun disinda yatas bluestar yatak tavsiye ederim. yillardir kullaniyoruz yatmasi da rahat. en basic modellerinden biri sanirim
  • exlibris  (16.02.22 19:30:11) 
Duschess'ten memnun kalmadik, su an isbir frezya var ve iyi cidden.

Yatak konusu cok kisisel. Gidip denemeniz lazim. Internetten olmaz.
  • brkylmz  (16.02.22 23:48:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.