[]

Bazen şarj olan bazen olmayan telefon

Sorunu ne olabilir?

Bataryasını değiştirdim. Şarj aleti ve kablosunu değiştirdim. "Bazen" derken kastettigim de şöyle bir şey, demin soyledigim değişiklikleri yaptıktan sonra düzeldi bir süre, sonra tekrar aynı oldu. Şarja takılı iken ve şarj oluyor bildirimini ekranda görürken de şarj olmuyor bazen, bazen de oluyor.

Önemi ne kadar vardır bilmiyorum ama yaklaşık 3 yıl oldu alıp kullanmaya başlayalı. Marka model, moto e4 plus.

 
Şarj soketinde bir problem var muhtemelen, çözüm onun değişimi.


  • Jux  (15.02.22 02:37:23) 
Şarj soketinde pamuk birikmiştir.

www.youtube.com

Soketin değişiminden önce temizlemeyi deneyin.
  • himmet dayi  (15.02.22 11:06:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.