[]

seramik pişirtmek

sizce evde yaptığım seramikleri atölyelere götürüp ücreti karşılığında glazeletip pişirtebilir miyim? sormaya çekindim atölyelere, garip bi istek olabilir gibi geldi. evde seramik yapanlar bunu hep kendileri mi hallediyor?

normalde havayla kuruyan kil kullanıyorum ama mesela fincan filan yapmak istesem glaze yapılıp pişirilmesi lazım sanıyorum.


 
fırınlarını kiralayanlar var o şekilde.


  • estella  (14.02.22 09:53:28) 
öyle bir hizmet var gerçekten de. rahatça sorabilirsiniz.


  • Mihendiss  (14.02.22 10:47:49) 
böyle bir hizmet var zaten +1
çevrenizde seramik atölyelerinde muhakkak vardır, arayın sorun.
özellikle seramik eğitimi verilen atölyelerde oluyor.
  • blatta hiberna  (14.02.22 11:07:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.