[]

Buzluktaki mantarı nasıl çözdürmek lazım

İlk defa mantarı buzluğa attım skt’si geçmesin diye. Yarın yapacağız ama şimdi geceden mi çıkarmak lazım yoksa yarın sabah çıkarsak da olur mu? Mantar biraz sıkıntılı bir sebze olduğu için sormak istedim. Cinsi kültür mantarı bu arada. Yarın tavuk patates vs ile fırına vercez.
 
Mantar dondurulmaya uygun bir ürün değil. Çözüldüğünde vıcık vıcık süngerimsi bir hal alacaktır ve tüketmek zehirlenmeye yol açabilir. Hiç çözdürmeyle uğraşmayıp çöpe atın derim.


  • apocalipy  (13.02.22 19:33:04) 
Aynen apocalipy’nin dediği gibi oldu ve çöpe attık mecbur.


  • condom kurşunu  (13.02.22 22:50:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.