[]

iPhone 13 ya da 13 Pro 128 gb yeter mi?

Merhaba arkadaslar. Hala 6s 32 gb kullanan biri olarak 2-3 aya 13 pro ya da 13 almayi planliyorum. Ancak hafiza problemi bir daha cekmek istemiyorum zira 6s yillardir biktirdi hafiza konusunda. 13 pro ya da 13 un 128 gb i yeterli midir yoksa 256 gb a gidilmesi mi lazim? (Cok foto video cekmem, oyun da oynamam ama anlik telefonumda bile sistem 7 gb bir de diger denen ne oldugunu bilmedigim lanet yaklasik 8 gb yer kapliyor). Daha iyi bir telefonda bu ikilinin kafadan 30 gb goturmesinden korkuyorum bir sure sonra.
 
Ben de çok fotoğraf ve video çekmem. Telefonum 128GB. 75 GB'ı boş şu an.

Bence 128 yeterli.
  • himmet dayi  (11.02.22 20:27:03) 
kesinlikle yeterli.


  • bugisme  (11.02.22 20:46:20) 
13 pro 256 ve 128 hepsiburada'da aynı fiyat. zaten hafıza yetmezse sandisk ixpand alabilirsin.


  • aeroknight  (11.02.22 20:48:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.