[]

Referanstan sonra iş teklifi

Ne zaman oluyor ya?
 
Teklif en tepeden onaylanıyorsa 1 haftayı hatta 1 ayı bulabilir. Bizim şirkette işe alımlar aylık üst yönetim toplantısında en tepeye sunuluyor. Onay çıkarsa teklif geçiliyor.

böyle bir süreç yoksa 1-2 günde gelir teklif.
  • himmet dayi  (11.02.22 15:36:24) 
normalde referanstan sonra hızlıca teklif verilir.


  • nuisance  (11.02.22 17:02:32) 
referans normalde son noktadır. işe alımda aktif olan en üst yönetici onayını verir ve son olarak referansı aratır. akabinde de teklif gelir.


  • teritori  (11.02.22 17:06:50) 
Normalde hızlıca teklif gelir +1 ama uç bir örnek vereyim. Kardeşimden tüm aşamaları geçtikten sonra referans istendi, referanslar aranmadığı gibi olumlu-olumsuz herhangi bir dönüş de olmadı.


  • teutonic-terror  (11.02.22 17:35:08) 
Şöyle ek bilgiler vereyim; refler arandı, olumlu dönüşler yapıldı şirkete, ben pazarlık yapmıştım ik şirketindeki kadın paketiniz ve maaşınız ğstünde çalışyorlar demişti, şirket tarafında da çok olumlu dönüşler aldık demişti. Pakete çalışma nası oluyo? Bildiğim kadarıyla bütçeyi zaten revize ediyorlardı kurlardan dolayı benim maaşı da arttıracaklr mı demek yani?


  • condom kurşunu  (11.02.22 17:42:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.