Resimlerden Video Yapma Programı Basit

Arkadaşlar elimdeki resimlerle arka planına bir müzik koyarak video yapmak istiyorum bir de resimler arasında geçerken resimler düz geçmesin power pointteki gibi ufak tefek efektler olsun istiyorum. bu işlemleri yapacak basit bir program arıyorum. eskiden windows movie maker vardı yapıyordu bu işleri kaldırmışlar.

internetten 3 tane program indirdim denedim resim ve müzik kısmında sıkıntı yok ama resimler arasına geçiş eklenmiyor o programlarda.

şimdiden teşekkürler.

Adobe Premiere

  • ankarakecisi  (11.02.22 10:12:18)
Movie Maker halen daha var, linki aşağıda...

www.microsoft.com

Alternatif olarak ücretsiz VSDC programını ara sıra kullanıyorum ben ufak tefek işler için, arayüzü kavradıktan sonra bahsettiğiniz işlemler kolay bir şekilde yapılabiliyor...
  • arpaci kumrusu  (11.02.22 11:15:36)
proshow kullanıyorum.

  • mr sua  (11.02.22 14:22:14)
  • foster  (11.02.22 15:49:08)
oldukça basit ve ücretsiz olarak openshot var. www.openshot.org

  • d e j i n  (11.02.22 21:01:39)