[]

eskişehir hk

daha önce eşimde ben de eskişehire hiç gitmedik. 25şubat-27şubat arası otelden rezervasyon yaptırdım ona sürpriz yapacağım.(her zaman kadın tarafı olarak program yapmasını vs isteyen bendim. bu sefer şaşırsın mutlu olsun istiyorum)

istanbul çıkışlı bana kahvaltı-gün içi atıştırma ve en önemlisi akşam yemeği için nokta atışı yerler rica ediyorum.(akşam yemeği şaraplı veya rakılı mekan lütfen)

müze vs anlamında liste daha önceki duyurulardan aldım bana daha yemek üzerine kurulu bi program lazım. yemeden, almadan dönmeyin şeklinde

şimdiden teşekkürler

 
Son dönemde büyük şehirlerde hatay soslu tavuk dürüm furyası var, farkedenler olmuştur, bir lokmacı, çiğköfteci effect şiddetinde olmasa da artarak devam ediyor. 35-40-45-50 cm diye menü yapıyorlar, eve söylenirse karton bir kutu içinde geliyor falan. işte bu akımın bence öncüsü, kimse yokken biz vardık diyebilecek firma DONAS, Eskişehir de ilk şubelerinden biri. dünya mutfak devi hatay'a gitmeden dur bakiim nasılmış şu meşhur sos diye tadılabilir.

Not: İstanbullular bilmez çünkü nedense oraya girmiyorlar yıllardır.
  • onemoremile  (11.02.22 09:02:25) 
Blackfish ve Harbiye restoran var, biri alt kat, biri üst kat. İkisi de iyidir. Blackfish balık, meze, rakı vs, Harbiye Hatay sofrası. Fiyatları Eskişehir standartlarında yüksek, İstanbul'a göre makuldü en son.

Sensus şarap butiği var, Cassaba Modern'de açılacaktı, açılmıştır herhalde şimdiye kadar.

Çibörek isterseniz kırım kültür, can çibörek, Esözcanlar, Temel çibörek, Eskişehir çiğbörek evi, hepsi olur.
  • kobuzchu kiz  (11.02.22 13:15:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.