Koku alamıyorum, tat alıyorum?

Kovitim. Ne zaman düzelir, sizde ne zaman düzeldi?
Koku alamiyorum, tat alıyorum bu nasıl oluyor? Tat da gider mi?

Çevremde hastalık negatife döndükten sonra ki birkaç hafta içinde koku ve tat duyusu düzelen de var. 8 ay geçmiş olmasına ragmen hala düzelmeyen de var. Benimki 2 ay sonra yavaş yavaş düzelmeye başlamıştı

  • limonlu eksi  (10.02.22 20:14:54)
Benim 2 gün sonra düzelmeye başladı, 5. Gün tam olarak alıyordum koku. Odanda biraz türk kahvesi , , farklı esanslı kremler vs bulundur, birkaç saatte bir kokla.

  • sumuklu asilzade  (10.02.22 22:54:07)
benimki hastalik gectikten 2 hafta sonra (her gun biraz daha artarak) geldi.

benle ayni zamanda olan erkek arkadasim 2,5 ay gecti hala koku almiyor. onun bir arkadasi bir senedir almiyormus.
  • supergirl  (11.02.22 01:02:13)
Benim 4 günde geldi ama 2 aydır gelmeyen de var. Biraz şans meselesi. Eğer 2 haftadan uzun süre gelmezse, koku terapisi yapmaya başla fayda görülüyor.

  • lcha  (11.02.22 09:31:27)